Inne

Odkryj RPA – Wyjedź z nami do Afryki – Konkurs dla resellerów

eoptimo

6 October 2022

Przeżyj niezapomnianą przygodę na południu Afryki! Weź udział w konkursie dla resellerów organizowanym przez Eoptimo. W puli aż 50 wyjątkowych nagród – w tym wycieczka do RPA.

 

Odkryj magiczne RPA

Republika Południowej Afryki to wyjątkowa destynacja, w której góry spotykają się z dwoma oceanami. Ten różnorodny kraj to mieszanka kultur, piaszczystych plaż, wysokich gór, wspaniałych win czy też aromatycznych potraw. Całość dopełnia niezwykle bogata fauna i flora. 9220 kilometrów – dokładnie tyle dzieli Polskę od RPA. Weź udział w konkursie przygotowanym przez Eoptimo i już w 1. kwartale przyszłego roku spełnij swoje marzenia podczas wyjątkowej podróży.

 

W puli nagród sprzęt marki Apple

Na zwycięzców czeka pula aż 50 nagród, w których znajdują się urządzenia marki Apple – MacBook, iPhone, Apple Watch, AirPods czy też iPad. Wyjątkowe nagrody sprawiają, że czwarty kwartał 2022 roku zapowiada się emocjonująco dla działów zakupu i sprzedaży. Warto wspomnieć, że specjalny konkurs dla resellerów może pozytywnie wpłynąć na motywację w najgorętszym sprzedażowo okresie roku.
Aby wziąć udział w konkursie, zarejestruj się przez formularz zgłoszeniowy (https://eoptimo.pl/zapis-do-konkursu-rpa/).

 

Zapisy trwają do końca września

To już ostatnie dni zapisów. Konkurs ruszył 1 września 2022 r. i będzie trwał do końca roku (31.12.2022 r.) Aby wejść do gry o wycieczkę marzeń, należy zgłosić swoją firmę do konkursu do dnia 30.09.2022 r.

Konkursem objęte są wymienione przez dystrybutora marki – między innymi XPG, XenceLabs, Eve, EXO czy SteelDigi. Znajdziemy tam takie produkty jak: laptopy i tablety, akcesoria i podzespoły komputerowe, akcesoria gamingowe, urządzenia audio, akcesoria GSM czy akcesoria rowerowe.

Ze szczegółowymi warunkami udziału w konkursie oraz zasadami przyznawania nagród można zapoznać się w regulaminie na oficjalnej stronie https://eoptimo.pl/rpa

To też może Cię zainteresować

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Comments

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *